Oferta

W naszym warsztacie samochodowym oferujemy kompleksową mechanikę samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Przez te wszystkie lata nasz zespól zyskal wiele doświadczenia, jak również specjalistycznych narzędzi tj. testery diagnostyczne, fabryczne blokady i urządzania do ustawiania większosci najczęsciej stosowanych układów rozrządów, najnowsze dokumentacje samochodowe Autodata, urządzenia do obsługi elektroniki samochodowej i wiele wiele innych.

Od grudnia 2004 roku należymy do sieci warsztatów Q-Service. Udostępniamy również naszym klientom, samochód zastępczy Q-Service'u - Citroen C1.

W naszej ofercie nie braknie również wyspecjalizowanych usług. Posiadamy profesjonalny system ustawiania geometrii zawieszenia GTO Laser PRECYZJA, oraz wpełni zautomatyzowane urządzenie do obsługi klimatyzacji firmy TEXA.

Pełna diagnostyka komputerowa TEXA NAVIGATOR - Odczytywanie kodów usterek, kasowanie błędów i inspekcji serwisowych, aktywacje elementów. To w szystko w większosci aut europejskich, oraz wielu azjatyckich i amerykańskich.

To wszystko w połączeniu z wyspecjalizowaną kadrą mechaników sprawi, że Twój samochód odzyska utracone zdrowie, a Ty szanowny kliencie zyskasz radosny usmiech i satysfakcję!

Copyright © 2015 by Fellow Service Warszawa, Żoliborz, Bielany. All rights reserved.
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.